11 marca Dzień Sołtysa

11 marca przypada Ogólnopolski Dzień Sołtysa – to wyjątkowe święto podkreśla istotną rolę osoby Sołtysa w polskiej wsi. Z tej okazji 11 marca 2020 r. Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś i Przewodniczący Rady Gminy Mściwojów Tomasz Siczek spotkali się z gospodarzami sołectw na uroczystym posiedzeniu w sali narad Urzędu Gminy Mściwojów przy słodkim torcie i ciepłej kawie.

Przedstawiciele władz samorządowych podziękowali lokalnym liderom za ich ciężką, codzienną pracę i zaangażowanie na rzecz  „małych ojczyzn” jak i całej gminy oraz podkreślali, że to dzięki ich zaangażowaniu udało się zrealizować wiele zadań ważnych dla  gminy oraz rozbudzić aktywność lokalnej społeczności. Ponadto, życzyli Sołtysom dużo zdrowia, samych zawodowych i osobistych sukcesów oraz wytrwałości w realizacji dalszych planów i zamierzeń.

Z okazji Dnia Sołtysa składamy podziękowania i słowa uznania za pełną zaangażowania pracę na rzecz społeczności lokalnych
Niech będzie ona źródłem satysfakcji i społecznego uznania, a także nieodłącznym powodem do dumy, a wzajemna współpraca
i zrozumienie  zarówno z mieszkańcami jak i władzami samorządu przyniosą zadowolenie i wsparcie przy realizacji  nowych wyzwań.
Natomiast w życiu prywatnym pragniemy życzyć zdrowia, pomyślności, realizacji marzeń oraz wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Przewodniczący Rady Gminy Mściwojów Tomasz Siczek                  Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś

 

Inne aktualności

Aapel o krew grupy A Rh-

Centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu prosi oddawanie krwi. Szczególnie pilnie potrzebna…
Poprzedni wpis
Spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji Studium Korytarzowego rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław – Krzyżowa
Następny wpis
PILNE – Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych