Coraz bliżej otwarcia Centrum Rehabilitacji i Punktu Lekarskiego w Snowidzy

Trwają ostatnie prace wykończeniowe związane z przygotowaniem do uruchomienia Centrum Rehabilitacji oraz Punktu Lekarskiego w Snowidzy. Obecnie realizowane są działania związane z dopracowaniem wnętrz oraz przygotowaniem obiektu do odbioru końcowego.

Nowa placówka będzie nowoczesną i funkcjonalną przestrzenią przeznaczoną dla mieszkańców. Obiekt został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu. Wnętrza są przestronne i jasne, a placówka zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny.

Inwestycja to nie tylko poprawa dostępności usług medycznych i rehabilitacyjnych dla mieszkańców, ale również ważny krok w zagospodarowaniu tej części miejscowości. Teren, który jeszcze niedawno był zaniedbany, zyskał zupełnie nowe oblicze i stał się estetyczną, uporządkowaną przestrzenią.

Już wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego miejsca, które połączy funkcje opieki zdrowotnej i rehabilitacji w nowoczesnych warunkach. Wszystko wskazuje na to, że efekt końcowy będzie nie tylko praktyczny, ale również bardzo estetyczny.

Inne aktualności

Poprzedni wpis
Kawa z filmem – zapraszamy Seniorów!
Następny wpis
Przygotowania wielkanocne – zapraszamy na warsztaty malowania pisanek