Inne aktualności

Informacja
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ 27 GRUDNIA 2019 R. (PIĄTEK) URZĄD GMINY W MŚCIWOJOWIE BĘDZIE NIECZYNNY W razie…
Ostrzeżenie o silnym wietrze
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 70 Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia Silny…

W dniu 2 grudnia br. pracownicy Urzędu Gminy Mściwojów pożegnali Panią Jolantę Owczarek, która po blisko 38 latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. Wójt Mariusz Foryś w imieniu swoim, jak też wszystkich pracowników, podziękował za poświęcenie oraz trud włożony w pracę, wręczył upominki i kwiaty oraz życzył długiej emerytury w zdrowiu i spokoju. Pani Jola w tut. Urzędzie zatrudniona była od 15 lutego 1982 roku. W trakcie swojej kariery zawodowej wykonywała czynności związane głównie z ewidencją ludności i sprawami obronnymi. W krótkim okresie czasu, przez ok. 3 lata, była instruktorem kulturalno-wychowawczym w Gminnym Ośrodku Kultury w Snowidzy.

Praca to nie tylko miejsce, do którego przychodzimy realizować codzienne obowiązki, lecz także ludzie, atmosfera oraz zespół, którego Pani Jola był nieodłącznym elementem przez wiele lat. Jeszcze raz dziękujemy za oddaną pracę oraz za poczucie humoru, które zawsze Pani Joli towarzyszy.  Wszystkiego dobrego w nowym etapie życia. Życzymy zdrowia oraz realizacji najskrytszych marzeń.

Menu
Skip to content