Stajnia Estella

Stajnia Estella

Dane kontaktowe:
Stajnia Estella
Grzegorzów 11
59-407 Mściwojów
+48 721 524 874
kontakt@stajnia-estrella.pl
http://www.stajnia-estrella.pl

Oferuje:
Dla wszystkich pasjonatów jazdy konnej oraz miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Gwarantujemy komfortowe warunki umożliwiające rozwijanie jeździeckiej pasji zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
Oprócz indywidualnych zajęć oferujemy obsługę wesel, komunii i imprez integracyjnych. Nasza dorożka jest oryginalnym pomysłem na podróż do ślubu! Jeżeli chcą Państwo odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, rozkoszując się atmosferą tego wyjątkowego miejsca, zachęcamy do odwiedzenia Stajni Estrella – nasza oferta jest aktualna przez cały rok.

Obsługujemy wesela, komunie, imprezy integracyjne. Zapewniamy niezapomniane przejażdżki po mieście w dzień i w nocy – po uprzednim uzgodnieniu terminu.
Nasz powóz jest oryginalnym pomysłem na podróż do ślubu oraz na inne wyjątkowe okazje. Nasze konie bez trudu poradzą sobie w terenie wiejskim, jak również w miejskim zgiełku. Młode pary zachęcamy do rezerwowania terminów z odpowiednim wyprzedzeniem.
Proponujemy państwu również przejażdżki konne w siodle oraz najmłodszym jazdę na kucyku. Chcesz sprawić swojemu dziecku radość? Zamów kucyka na urodziny. Kucyk ma na imię Zuzia, jest bardzo łagodna, cierpliwa i lubi dzieci.
Ofertę kierujemy również dla domów dziecka, straży pożarnej, policji, urzędów gmin itp, obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy masowe.