Granty PPGR – przekazanie sprzętu osobom zakwalifikowanym do programu

Inne aktualności

Kampania społeczna #jedynytakitest
Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, rozpoczęło 16 listopada kampanię społeczną #jedynytakitest. Jej celem…
Przedsiębiorcy – PUE ZUS
Szanowni Przedsiębiorcy, do 30 grudnia 2022 r. jako płatnicy składek mają Państwo obowiązek założyć profil…

Informujemy, że rozpoczynamy przekazywanie sprzętu komputerowego w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Łącznie w gminie Mściwojów pozytywnie zakwalifikowanych zostało 144 uczniów różnych typów szkół, uprawnionych do otrzymania sprzętu.

Odbiór poprzedzony zostanie zawarciem z rodzicem/opiekunem prawnym ucznia lub samym uczniem (jeżeli jest pełnoletni) umowy przekazania sprzętu komputerowego. Będziemy sukcesywnie kontaktować się telefonicznie i umawiać z Państwem na konkretną datę przekazania sprzętu.

Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z Procedurą weryfikowania i monitorowania efektów projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”. Przypominamy, że wnioskowany sprzęt otrzymują Państwo NA WŁASNOŚĆ, jednakże zgodnie z regulaminem konkursu przez dwa lata będą Państwo zobligowani do składania oświadczenia, że sprzęt ten jest nadal w Państwa posiadaniu i jest wykorzystywany na potrzeby edukacyjne.

Załączniki

Menu