Jasełka w Snowidzy

Inne aktualności

Historia Partnerstwa Kaczawskiego
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” oraz Stowarzyszenie Kaczawskie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy pn.…
Odbiór szkła z pojemników
W związku z sygnałami jakie docierają do Urzędu Gminy od Regionalnego Przedsiębiorstwa  Komunalnego, zajmującego się…
Koło ARiMR – w sercu wsi
W związku z organizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogólnopolskim konkursem pn. „Koło ARiMR…

W sobotę 18 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Snowidzy odbyły się Jasełka przygotowane przez uczniów tamtejszej szkoły podstawowej. Tradycyjnie już, podczas Jasełek uczniowie gościli swych dziadków i babcie, dla których z okazji ich święta przygotowali prezenty oraz słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice uczniów. Na sali nie zabrakło również rodziców, przyjaciół oraz zaproszonych gości.

Najmłodsze dzieci z klas 0 – III słowem, piosenką i tańcem opowiedziały historię narodzenia małego Jezusa. Radośnie wykonane kolędy i pastorałki na nowo przybliżyły atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też kilku ciepłych słów o rodzicach oraz babci i dziadku.

Nieco inną wersję Bożego Narodzenia – bardziej współczesną, przedstawili  nam uczniowie klas starszych, których przygotowała pani Jadwiga Musiałkiewicz – Otręba. O oprawę muzyczną zadbała p Angelika Pelc.

Młodym artystom gratulujemy wspaniałego występu.

Menu