Inne aktualności

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE
WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE ZBIORCZO NR 16 WYKAZ OBOWIĄZUJĄCYCH OSTRZEŻEŃ o godz. 21:49 dnia 11.02.2020…
Prewencja Terrorystyczna ABW
Czym jest kampania 4U ? Kampania społeczna 4U jest inicjatywą Centrum Prewencji Terrorystycznej Agencji Bezpieczeństwa…

W sobotę 18 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Snowidzy odbyły się Jasełka przygotowane przez uczniów tamtejszej szkoły podstawowej. Tradycyjnie już, podczas Jasełek uczniowie gościli swych dziadków i babcie, dla których z okazji ich święta przygotowali prezenty oraz słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice uczniów. Na sali nie zabrakło również rodziców, przyjaciół oraz zaproszonych gości.

Najmłodsze dzieci z klas 0 – III słowem, piosenką i tańcem opowiedziały historię narodzenia małego Jezusa. Radośnie wykonane kolędy i pastorałki na nowo przybliżyły atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło też kilku ciepłych słów o rodzicach oraz babci i dziadku.

Nieco inną wersję Bożego Narodzenia – bardziej współczesną, przedstawili  nam uczniowie klas starszych, których przygotowała pani Jadwiga Musiałkiewicz – Otręba. O oprawę muzyczną zadbała p Angelika Pelc.

Młodym artystom gratulujemy wspaniałego występu.

Menu
Skip to content