Nowe nabory do Zespołu Szkół w Jaworze

Inne aktualności

Silny wiatr
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 5 IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia…

 

Nowością jest możliwość podjęcia nauki na kierunku Terapeuta Zajęciowy z arteterapią w systemie wieczorowym oraz na kierunku Opiekunka dziecięca w systemie zaocznym
Atutem naszej szkoły są profesjonalnie wyposażone pracownie praktycznej nauki zawodu: Pracownia zabiegów pielęgnacyjnych, Pracownia kosmetyczna, Pracownia florystyczna z pracownią symulacyjną – kwiaciarnią, Pracownia Technika przemysłu mody. Warto nadmienić, że jesteśmy drugą w Polsce szkołą, która uczy w zawodzie koszykarz-plecionkarz.
W szkole uczy wykwalifikowana kadra, praktycy, wieloletni nauczyciele, pedagodzy, znani również poza granicami naszego kraju mistrzowie w zawodzie.
Jesteśmy Szkołą Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Nasza szkoła to ponad 65 lat tradycji szczególnie w kierunkach medycznych. W chwili obecnej cieszy się bogatą ofertą kierunków opiekuńczo-medycznych, techniczno-usługowych, artystycznych.
Nauka w naszej szkole odbywa się w rok lub dwa lata, w systemie zaocznym, wieczorowym, dziennym. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym. Nauka jest bezpłatna!
Naukę można podjąć w szkole policealnej jak również jako Kursy Kwalifikacji Zawodowych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.zespolszkoljawor.pl gdzie również dostępne są formularze i dokumenty rekrutacyjne. Zapisy on-line.
Dziękujemy
Zespół do spraw promocji
przy Zespole Szkół w Jaworze

Menu