Turniej Piłki Halowej już po raz 6!

Inne aktualności

Kwalifikacja wojskowa 2021
W terminie od 4 do 26 października 2021 roku na terenie Powiatu Jaworskiego przeprowadzana zostanie…
Piknik Pełen Kolorów
5 września br. w Mściwojowie odbył się Piknik Rodzinny organizowany przez Gminny Ośrodek Zdrowia w…

W sobotnie popołudnie 17 lutego br. na hali sportowej w Marcinowicach spotkali się miłośnicy piłki nożnej aby rozegrać już VI Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Mściwojów. Do zmagań piłkarskich przystąpiło w tym roku pięć drużyn ze Snowidzy, Marcinowic, Targoszyna, Grzegorzowa oraz Niedaszowa, reprezentowanych przez zawodników w wieku 30+. Zacięta walka, przy gorącym dopingu kibiców, wśród których nie zabrakło najmłodszych mieszkańców naszej gminy, wyzwoliła w zawodnikach najgłębsze pokłady energii, co zaowocowało wieloma trzymającymi w napięciu akcjami. Po zaciętej rywalizacji, w duchu prawdziwego fair play, pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Snowidzy. Tuz za nimi uplasowały się drużyny z Targoszyna i Niedaszowa. Lecz w tym sportowym wydarzeniu nie było przegranych, gdyż dla każdego uczestnika liczyła się jedynie dobra zabawa w gronie znajomych i przyjaciół, możliwość oderwania się od codziennych obowiązków oraz solidna dawka energii, która pozostanie ze sportowcami na długi czas.

Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały z rak wójta gminy Mariusz Forysia pamiątkowe puchary.

Wielkie słowa uznania i podziękowania uczestnicy turnieju oraz wójt Mariusz Foryś składają panu Tadeuszowi Budzińskiemu, który już od sześciu lat dokłada wszelkich starań, aby zachęcić do udziału jak największą liczbę drużyn, załatwić wszelkie formalności oraz zapewnić wszystkim uczestnikom imprezy pyszny poczęstunek. W tym roku dzięki zaangażowaniu pana Ireneusza Grabarczyka, na wszystkich zebranych czekała „gwiazda wieczoru”, czyli pieczony dzik, a także bigos oraz słodki poczęstunek przygotowany przez panią Alicję Budzińską.

Liczymy, iż miłośnicy piłki halowej będą mogli spotkać się na kolejnych turniejach organizowanych w nadchodzących latach.

Menu