W parku rozrywki BOBOLANDIA

0 czerwca 2013r.uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej z Targoszyna spędzili kilka godzin na świetnej zabawie w parku rozrywki Bobolandia we Wrocławiu. Na ponad 3000m2 powierzchni, każdy maluch znalazł mnóstwo gier i zabaw. Wszyscy bardzo aktywnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez gospodarzy. Podsumowaniem dnia była wizyta w McDonaldzie, gdzie każdy zregenerował siły i ugasił pragnienie.

Wycieczka była możliwa dzięki hojności Państwa Edyty i Aloisa Gillmaierów właścicieli Prywatnego Gospodarstwa Rolnego w Targoszynie. Uczniowie wraz nauczycielami serdecznie dziękują za przekazane środki na wyjazd.
Alicja Dudar

Inne aktualności

Poprzedni wpis
Ogłoszenie pogotowia przeciwpowodziowego
Następny wpis
Półkolonia w Marcinowicach