Warsztaty z zakresu krótkich łańcuchów dostaw oraz rozwoju pozarolniczych funkcji gospodarstw rolnych

Inne aktualności

Światowy Dzień AIDS
Od 1988 roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) 1-ego grudnia obchodzimy Światowy Dzień AIDS.…
Kampania społeczna #jedynytakitest
Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, rozpoczęło 16 listopada kampanię społeczną #jedynytakitest. Jej celem…
Przedsiębiorcy – PUE ZUS
Szanowni Przedsiębiorcy, do 30 grudnia 2022 r. jako płatnicy składek mają Państwo obowiązek założyć profil…

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” rozpoczęło partycypacyjny proces tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Partnerstwa Kaczawskiego na lata 2023-2027, do którego chcemy włączyć również rolników, producentów wyrobów spożywczych oraz kół gospodyń wiejskich.

W związku z powyższym organizujemy Warsztaty z zakresu krótkich łańcuchów dostaw oraz rozwoju pozarolniczych funkcji gospodarstw rolnych”, które odbędą się dwukrotnie:
– pierwsze w Bolkowie – 17 sierpnia br. – dla powiatu jaworskiego i legnickiego – Plaka w załączeniu
– drugie w Pielgrzymce – 27 września br. dla powiatu złotoryjskiego

Zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od zamieszkania … Jeżeli najbliższy termin bardziej Ci odpowiada – to nam nie przeszkadza, ucieszymy się, że będziesz aktywnie uczestniczył w spotkaniu!

Warsztaty poprowadzi pani Monika Onyszkiewicz – specjalistka ds. zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej, od lat pracuje w Fundacji Ekorozwoju z Wrocławia. Od 2014 roku działa w europejskiej sieci URGENCI nad rozwojem współpracy między konsumentami i lokalnymi producentami w ramach grup RWS (Rolnictwo Wspierane Społecznie).

 

Zapraszamy !

Menu