20 maja w auli nowej biblioteki Publicznego Gimnazjum w Marcinowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą licznie przybyli rodzice i rodzeństwo gimnazjalistów. Rodzice, wychowawcy i uczniowie przygotowali na tę okazję poczęstunek i nakrycie stołów.
Przedstawienie pt.: „Zapomniany diabeł” na podstawie sztuki J. Drdy wspaniale przygotowała grupa teatralna pod opieką pani Joanny Kawczyńskiej. W II części spotkania młodzież zaprezentowała fragmenty poezji i wzruszające piosenki poświęcone rodzicom oraz różnorodne konkursy. Był uśmiech i łzy wzruszenia. Takich chwil się nie zapomina.
















